Комментарии

Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью
По вопросам размещения статьи обращайтесь по адресу: irinasmolacenko@gmail.com
Олеся Железняк из «Сватов» обратилась к Владимиру Зеленскому: «Володя, неужели ты так ненавидел меня»

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Що слід врахувати перед покупкою тканинних ролетів?

Добавлено: 2018-03-20 13:15:14

тканинні ролетиСучасні вертикальні тканинні жалюзі дуже популярні, адже тканина завжди чудово поєднувалася з іншими матеріалами. Одразу помітний затишок, який створюють такі декоративні конструкції. Для поціновувачів японського інтер'єру в будинку наявність тканинних вертикальних жалюзі просто необхідна. При такому оформленні вони прекрасно замінять стандартні штори. Але тканинні ролети пасуватимуть до будь-якого інтер’єру, якщо вдало підібрати колір і розміри.

 

Особливості конструкції

 

На відміну від римських жалюзі, де тканина згортається під час підняття, роликові конструкції працюють шляхом обгортання тканини навколо ролика. Той є більш компактним, і коли він крутиться, то тканина піднімається. Це дозволяє максимально збільшити кількість світла у вікні.

 

Тканинні ролети зазвичай обладнані спеціальним ланцюжком ліворуч або праворуч, який дозволяє регулювати ступінь освітленості. Існують стандартні та зворотні рулони. За стандартним способом тканина згортається із задньої частини рулону ближче до віконної панелі. Таким чином при розгорнутій конструкції до приміщення потрапить мінімум світла.

 

На зворотній моделі тканина згинається з передньої частини ролика. Це означає, що він перебуває далі від вікна, так що через сторону ролетів до кімнати потраплятиме більше світлових променів. Проте частину тканини буде видно на ролику. Установка таких ролетів стане вдалим рішенням, якщо Ви обрали декоративну тканину чи бажаєте приховати підкладку.

 

Як провести заміри перед покупкою тканинних ролетів?

 

Хоча роликові жалюзі зазвичай встановлюються посередині віконної рами, їх також можна розмістити за віконною рамою або над вікном. Розташування ролетів залежить виключно від Ваших вподобань. Головне – завчасно визначити, де Ви бажаєте встановити конструкцію перед тим, як придбати її.

 

Піднесіть метр до вікна, щоб побачити, де Ви хочете зафіксувати ролети. Використовуйте олівець, щоб позначити це та зробити мітки. Це допоможе Вам швидко встановити конструкцію після її придбання.

 

Уважно виміряйте простір. Використовуйте стрічковий засіб для вимірювання відстані того простору, який ви хочете закрити. Робіть виміри по горизонталі від однієї точки до іншої. Ці рекомендації допоможуть у виборі будь-яких тканинних жалюзі, в тому числі ролетів день ніч.

 

Коли Ви визначитеся та зробите певні позначки, то можна перейти до пошуку ролетів. Краще вибирати ту модель, яка найкраще підходить для вимірюваного Вами простору. Якщо Ви сумніваєтеся, чи підійде вона за розмірами, то краще надати перевагу більшому за розмірами варіанту. Тканинні ролети завжди можна трохи зменшити, щоб вони максимально відповідали простору.

 

Щоб зафіксувати на місці свої нові ролети, вимірюйте точки, на яких розміщені кронштейни. Їх встановлюють або всередині вікна углиб, за межами виїмки, або закріплюють до віконної рами. Тримайте кронштейн на місці і попередньо просвердліть отвори. Потім за допомогою ручної викрутки закріпіть кронштейни там, де вони мають бути. Після цього встановіть ролети у кронштейни.

 

Тканинні ролети – чудовий варіант для будь-якого приміщення. Вони легкі в установці та прості у догляді. Конструкція зможе не тільки регулювати рівень освітленості кімнати, але й стати справжньою прикрасою для інтер’єру.

 

Джерело https://sunguard.com.ua/.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
26
27
28
29
30
         
<< Апрель 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.527 сек..