Що слід врахувати перед покупкою тканинних ролетів?
Сучасні вертикальні тканинні жалюзі дуже популярні, адже тканина завжди чудово поєднувалася з іншими матеріалами. Одразу помітний затишок, який створюють такі декоративні конструкції. Для поціновувачів японського інтер'єру в будинку наявність тканинних вертикальних жалюзі просто необхідна. При такому оформленні вони прекрасно замінять стандартні штори. Але тканинні ролети пасуватимуть до будь-якого інтер’єру, якщо вдало підібрати колір і розміри.
Особливості конструкції
На відміну від римських жалюзі, де тканина згортається під час підняття, роликові конструкції працюють шляхом обгортання тканини навколо ролика. Той є більш компактним, і коли він крутиться, то тканина піднімається. Це дозволяє максимально збільшити кількість світла у вікні.
Тканинні ролети зазвичай обладнані спеціальним ланцюжком ліворуч або праворуч, який дозволяє регулювати ступінь освітленості. Існують стандартні та зворотні рулони. За стандартним способом тканина згортається із задньої частини рулону ближче до віконної панелі. Таким чином при розгорнутій конструкції до приміщення потрапить мінімум світла.
На зворотній моделі тканина згинається з передньої частини ролика. Це означає, що він перебуває далі від вікна, так що через сторону ролетів до кімнати потраплятиме більше світлових променів. Проте частину тканини буде видно на ролику. Установка таких ролетів стане вдалим рішенням, якщо Ви обрали декоративну тканину чи бажаєте приховати підкладку.
Як провести заміри перед покупкою тканинних ролетів?
Хоча роликові жалюзі зазвичай встановлюються посередині віконної рами, їх також можна розмістити за віконною рамою або над вікном. Розташування ролетів залежить виключно від Ваших вподобань. Головне – завчасно визначити, де Ви бажаєте встановити конструкцію перед тим, як придбати її.
Піднесіть метр до вікна, щоб побачити, де Ви хочете зафіксувати ролети. Використовуйте олівець, щоб позначити це та зробити мітки. Це допоможе Вам швидко встановити конструкцію після її придбання.
Уважно виміряйте простір. Використовуйте стрічковий засіб для вимірювання відстані того простору, який ви хочете закрити. Робіть виміри по горизонталі від однієї точки до іншої. Ці рекомендації допоможуть у виборі будь-яких тканинних жалюзі, в тому числі ролетів день ніч.
Коли Ви визначитеся та зробите певні позначки, то можна перейти до пошуку ролетів. Краще вибирати ту модель, яка найкраще підходить для вимірюваного Вами простору. Якщо Ви сумніваєтеся, чи підійде вона за розмірами, то краще надати перевагу більшому за розмірами варіанту. Тканинні ролети завжди можна трохи зменшити, щоб вони максимально відповідали простору.
Щоб зафіксувати на місці свої нові ролети, вимірюйте точки, на яких розміщені кронштейни. Їх встановлюють або всередині вікна углиб, за межами виїмки, або закріплюють до віконної рами. Тримайте кронштейн на місці і попередньо просвердліть отвори. Потім за допомогою ручної викрутки закріпіть кронштейни там, де вони мають бути. Після цього встановіть ролети у кронштейни.
Тканинні ролети – чудовий варіант для будь-якого приміщення. Вони легкі в установці та прості у догляді. Конструкція зможе не тільки регулювати рівень освітленості кімнати, але й стати справжньою прикрасою для інтер’єру.
Джерело https://sunguard.com.ua/.
|