Комментарии

Жалко, я не могу передать вам запах
Лолита призналась, как получила ожоги
Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Рак простати — виліковна хвороба. Все, що треба знати хворому про патологію

Добавлено: 2021-03-26 19:58:08

Рак простати — злоякісна пухлина, сформована з клітин секреторного епітелію передміхурової залози. Це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у чоловіків похилого віку. Особливістю хвороби є повільний розвиток, який не супроводжується будь-якими симптомами на початкових етапах. Враховуючи сказане, найважливіше значення мають регулярні обстеження і онкоскринінг, рекомендований чоловікам від 45 років. Треба регулярно ходити до лікаря, адже краще попередити негативні зміни, аніж лікувати тяжку патологію.

 

 

Причини хвороби

 

Рак передміхурової залози — це злоякісний процес, що виникає з мутованих клітин епітелію простати. Причини, чому в органі запускається механізм переродження внутрішніх структур, до кінця не відомі. Але існує ряд факторів ризику, з якими онкологи безпосередньо пов'язують розвиток злоякісного процесу в передміхуровій залозі:

 

 • вікові зміни. Рак простати переважно вражає чоловіків старшого віку, у юнаків і молодих людей цю патологію дуже рідко виявляють;
 • спадкова схильність. Ризик захворіти зростає, якщо серед близьких родичів були випадки виникнення онкології у відносно ранньому віці (в 40—50 років);
 • наявність хронічних запалень сечостатевої системи та гормональний дисбаланс. Будь-які порушення треба своєчасно лікувати, ігнорування неприпустиме;
 • нездоровий спосіб життя. Наявність шкідливих звичок сприяє розвитку онкології, тютюн та наркотичні засоби мають потужний мутагенний вплив, виступають пусковим механізмом для злоякісного процесу;
 • небезпечні умови праці. Робота з важкими металами, хімічними речовинами, радіоактивним випромінюванням не проходить безслідно, погіршує стан та функціонування внутрішніх органів.

 

Захворювання відрізняється повільним перебігом і довго про себе не дає знати. Однак при цьому можливе раннє метастазування, навіть якщо пухлина зовсім невелика. Уникнути серйозних проблем допоможуть своєчасна діагностика і грамотне лікування раку простати.

 

Ознаки та симптоми

 

З огляду на повільне прогресування хвороба тривалий час протікає безсимптомно і єдиною ознакою наявності патологічного процесу виступає збільшення рівня специфічного антигену простати (ПСА) в крові. Зростання пухлини обумовлює виникнення наступних станів:

 

 • утруднене сечовипускання;
 • біль в промежині;
 • слабке хворобливе сечовипускання;
 • гематурія;
 • часті позиви до туалету.

 

У більш запущених випадках можуть виникати гостра затримка сечі та ознаки ракової інтоксикації, а саме: стрімка втрата ваги, зміна кольору шкіри, підвищена стомлюваність, слабкість, виснаження, регулярний ниючий біль в попереку і області тазу.

 

 

Діагностика патології

 

Щоб встановити правильний діагноз і точно визначити стадію хвороби, застосовуються такі методи обстеження:

 

 • огляд уролога з ректальним дослідженням передміхурової залози;
 • набір аналізів крові, включаючи на онкомаркер ПСА;
 • трансректальное УЗД простати;
 • мультипараметрична МРТ органів малого таза з контрастуванням;
 • мультифокальна біопсія під УЗ наведенням.

 

При підтвердженні онкологічного діагнозу призначають додаткові методи обстеження. Зокрема це ізотопне дослідження кісток — остеосцинтиграфія. Пройти комплексне обстеження за короткий проміжок часу можна в Клініці Біляка, де є новітнє обладнання та працюють досвідчені лікарі, які рятують життя людей вже понад 10 років. Діагностика триває 1—2 дні.

 

Чому потрібна операція

 

Основний метод лікування раку простати — хірургічний. Використання радикальної простатектомії при локалізованій формі онкологічного процесу дозволяє у 70—80% випадків досягти очікуваного результату. Альтернативним або допоміжним методом лікування може застосовуватися променева терапія, яку найчастіше назначають пацієнтам з високим операційним ризиком.

 

При метастатичному раку простати спочатку хірургічне видалення не проводять, показані гормональна терапія та хіміотерапія. Кожна клінічна ситуація унікальна, тому програму лікування розробляють індивідуально. За таким принципом працюють лікарі Клініки Біляка. Можливе застосування вказаних методів в різних комбінаціях. Довірте життя найкращим фахівцям, не ризикуйте!


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
30
<< Июнь 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.555 сек..