Комментарии

Жалко, я не могу передать вам запах
Лолита призналась, как получила ожоги
Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Що таке біоревіталізація?

Добавлено: 2023-03-20 11:43:30

БіоревіталізаціяБіоревіталізація - це процедура, яка сприяє проникненню у глибокі шари шкіри такого природного компонента як гіалуронова кислота. Цей препарат містить такий природний компонент як гідроколоїд, тобто необхідна складова частина міжклітинної речовини, від якої багато в чому залежить утворення колагену та еластину. З часом гіалуронової кислоти в нашому організмі стає менше, через що шкіра втрачає пружність, слабшають м'язи, дають про себе знати вікові несприятливі зміни.


NDL SPA постійно стежать за новітніми розробками в галузі уповільнення старіння та відновлення молодості та краси. Наприклад, одним з нових методів є пептидна преміумревіталізація, за допомогою якої зменшуються впливи фото- та хроностаріння. Загалом процедура біоревіталізації шкіри обличчя сприяє розгладжуванню неглибоких зморшок, надає шкірі свіжого вигляду, підвищує тургор шкірного покриву, усуває сліди втоми, стимулює активне продукування колагену та еластину. Ще один ефект – ліфтинг.


Показаннями для процедури є сухість шкіри, зморшки, пігментні плями та необхідність відновити шкіру після пластичних операцій. Є й протипоказання для біоревіталізації. До них відносяться як вагітність, так і лактація, інфекційні хвороби у гострій формі, загострення хронічних хвороб, будь-які види онкології, порушення функції згортання крові, епілепсія.


А тепер розглянемо докладніше, як саме робиться ефект від біоревіталізації обличчя. Після проведення преміумревіталізації за допомогою препарату AQUASHINE продукуються два важливі ферменти - гіалуронідаза та металопротеаза 2-го типу. Що ж до біометричних пептидів, всі вони сприяють синтезу необхідних компонентів позаклітинного матриксу. Після першого сеансу можна помітити серйозний ефект від такої процедури. До того ж при біоревіталізації майже немає гематом та слідів від проколів. Важливо також те, що це безпечна процедура природного характеру. Адже організм починає омолоджуватися природним шляхом, відсутні штучні компоненти.


І ще один важливий ефект від біоревіталізації. Коли вона проводиться на великому обсязі шкіри, то весь організм отримує її більше, а це покращує його адаптивні можливості і омолоджує його цілісно. Сама процедура має дуже чіткий регламент. Всі дії лікаря-косметолога докладно розписані, тому тут не може бути випадковості або дії довільного характеру.


Отже, заходьте на сайт та вивчайте детальніше інформацію про біоревіталізацію! А потім починайте займатися омолодженням.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
<< Июнь 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 2.67 сек..