Новости мира

Интересно

Комментарии

Наконец здесь можно согласиться ,лицо  страшное ,нос проваливается,что часто нюхает наркоту,это [...]
Ольга Бузова не в восторге от своего лица
да и фигура давно не востог Ещё бы увидеть настоящую фигуру ,все фотошоп ,фильтры,ретушь Что значит [...]
Ольга Бузова не в восторге от своего лица
а кто такая шваль соседов? так откуда деньги   прут, тех и хвалит тварь,а до этого ,так во [...]
Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
а кто такая шваль соседов? так откуда деньги   прут, тех и хвалит тварь,а до этого ,так во [...]
Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
соседов что значит имеет с бузовой одно  увлечение ,гей клуб для них одно  
Тупоры [...]

Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
Это каким же дебилом надо быть, чтобы спутать образ Гекаты с Богородицей. Он в своём уме? 
Известный шоумен в шоке от психического состояния Бузовой
И сыроже своему, многоженцу, помершему на диване мамы, во сне, за два дня до ДТП, тоже пусть теперь [...]
Михаил Ефремов бросил семью погибшего в ДТП курьера Сергея Захарова без помощи
Ну прям как в кино:
- Бросил жену с ребёнком. 
- Какой ребёнок, я офицер!
- Бросил жен [...]

Михаил Ефремов бросил семью погибшего в ДТП курьера Сергея Захарова без помощи
Раскаиваться невиновному Михаилу Олеговичу не в чем. А изменить «что-то» можно было бы, [...]
Друг Михаила Ефремова рассказал о жизни актера в белгородской колонии
Тамбовский волк товарищ такому «другу». Вместо того чтобы пороть чушь что «Миша ра [...]
Друг Михаила Ефремова рассказал о жизни актера в белгородской колонии

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Як правильно підібрати ролети для вашого будинку

Добавлено: 2018-05-07 12:17:46

ролети день нічПрактичні й декоративні добре підібрані жалюзі можуть прикрасити кожну кімнату. Ролети – це популярний і універсальний вибір для будь-якого приміщення. Щоб гарно оформити вікна, слід правильно вибрати конструкцію. Для цього дізнайтеся, чим особливі різні види жалюзі.

 

Особливості різних жалюзі

 

Деякі конструкції можна використовувати разом зі шторами. Однорідні жалюзі, виконані в тому ж стилі й із тієї тканини, зроблять дизайн інтер’єру більш цілісним і гармонійним. У маленьких дитячих кімнатах краще підійдуть римьскі штори, які працюють завдяки бездротовому зв'язку або мають пружинний механізм.

 

Римські штори – стильні, але якщо вони постійно використовуються, їхні шнури доведеться замінювати з плином часу, оскільки вони мають тенденцію стискатися. Ролети дуже практичні для кухонь і ванних кімнат, адже їхнє захисне покриття робить конструкцію придатною для вологих середовищ.

 

Шведські жалюзі гарно виглядають, але вони можуть вийти з ладу спритними, якщо їх відкривати й закривати дуже часто. Деякі конструкції є менш декоративними, та вони дозволяють краще контролювати кількість світла, що потрапляє до кімнати.

 

Чим цікаві ролети день ніч?

 

Створити необхідний рівень денного освітлення в приміщенні – значить забезпечити прекрасну атмосферу, яка буде максимально сприяти робочому процесу або відпочинку. Встановивши ролети день ніч, ви отримаєте можливість налаштовувати рівень світла по всій площі вікна. Горизонтальні паралельні смуги різної прозорості дозволяють це робити.

 

Схожого ефекту вдається домогтися, коли ви користуєтеся звичайними жалюзі. Проте системи день ніч виглядають витончено, а їхня конструкція більш досконала. Вони виготовляються з тканини, яка обертає нижню й верхню планки, що встановлені на вікна.

 

Завдяки спеціальному механізму, коли ви прокручуєте полотна, то рухаються й смуги. Поєднуючись, вони створюють різний рівень освітлення. Чим більше площа затемнених ділянок, тим темніше буде в приміщенні та навпаки.

 

«Денний ефект» виходить, коли прозорі й світлонепроникні ділянки одного полотна перебувають на тому ж рівні, що й аналогічні на іншому. Затемнення простору й отримання режиму «ніч» відбувається, коли світлопроникні смуги перекриваються непрозорими.

 

Існує й проміжний варіант установки, який дає можливість створити напівтемряву в кімнаті. Такі конструкції ідеально підходять для спалень, особливо коли вони повністю покривають віконну раму.

 

Які переваги мають тканинні ролети?

 

Закриті жалюзі, виготовлені з тканини, є тоншими, ніж їхні аналоги з таких матеріалів як пластик, дерево та навіть сталь. Ось кілька переваг використання тканинних ролетів:

 

  • Стиль. Якщо ви хочете отримати гарну модну конструкцію для інтер'єру, то ролети, виготовлені з тканини, – найкраще рішення. Їхня функціональність схожа на інші жалюзі, що виконані з пластику, але тканинні більш гарні та передбачають друк. Існують конструкції, які підійдуть будь-якому дизайну інтер'єру.

  • Різноманітність. Якщо ви захочете придбати тканинні рулонні штори, то матимете багато варіантів. Є широкий вибір матеріалу: він може бути рівним чи з текстурою – легко знайти будь-який тип тканини. Ви також можете вибрати модель на основі функції. Наприклад, якщо хочете, щоб ролети пропускали якомога менше сонячного світла, тоді слід надати перевагу більш товстій тканині. Існують також напівпрозорі матеріали, які дозволяють промінню потрапляти до кімнати.

  • Функціональність. Ви легко можете зняти чи згорнути ролети, коли вам потрібно.

 

Сьогодні на ринку існують різні тканинні ролети. Більшість ролетів функціонують як вторинне покриття для вікон для захисту від надмірного тепла або холоду, а також для додаткової безпеки. Але якщо вам потрібне покриття, яке може відображати сонячне світло, та при тому дозволить бачити те, що відбувається зовні, то ролети – ідеальне рішення.

 
 

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
30
31
<< Октябрь 2021 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.493 сек..