Комментарии

Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался о войне в Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью
По вопросам размещения статьи обращайтесь по адресу: irinasmolacenko@gmail.com
Олеся Железняк из «Сватов» обратилась к Владимиру Зеленскому: «Володя, неужели ты так ненавидел меня»
Добрый день, меня зовут Вадим. Ваш сайт нам интересен и потому предлагаем вам сотрудничество в виде [...]
Олеся Железняк из «Сватов» обратилась к Владимиру Зеленскому: «Володя, неужели ты так ненавидел меня»
Яке ж воно кончене Ви просто безмозглі, ідіть геть з нашої землі і ваші діти нам нх не нужні
Олеся Железняк из «Сватов» обратилась к Владимиру Зеленскому: «Володя, неужели ты так ненавидел меня»
Здох трохим, ну то й хєр із ним. Земля скловатою.
Тієї кацапні відбуло на концерт до кобздона вже [...]

Скончался 59-летний актер из «Тайн следствия» и «Улиц разбитых фонарей»
Зачем русскому стопы? Ползать он и без них сможет
Татьяна Навка обратилась к тяжелобольному Роману Костомарову после ампутации стоп у фигуриста
Гуревич-Инин - коллаборант, способствует рашистским захватчикам уничтожать его родной город Харьков.
В семье юмориста Аркадия Инина случилось большое горе
Анна Снаткина та ещё шл**а. Она Анна делает минет своем [...]
Актриса Анна Снаткина показала соблазнительную грудь
На каждого придурка не угодишь. А Пугачева осталась Примадонной.
Стало известно, за что покойный Александр Градский не выносил Аллу Пугачеву

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Як правильно вибирати котел?

Добавлено: 2018-07-18 11:02:10

 

Навіть якщо зима ще неблизько, слід потурбуватися про котел заздалегідь. Це чимала робота, що потребує великих інвестицій, але вибір правильного обладнання може означати, що вам не доведеться витрачати додаткові гроші на ремонт дешевого та неякісного обладнання. Наприклад, ви відразу можете придбати модульні котельні EnergyService, які мають добру репутацію та приємну ціну. Це може бути складним рішенням переробляти систему центрального опалення, але іноді це просто необхідно зробити, щоб уникнути проблем у подальшому.

 

Пам’ятайте, що котли, яким виповнилося 15 років і більше, працюють лише на 60-70%, що означає, що витрати на опалення та гарячу воду зростають на 30-40 відсотків. Багато старих котлів також мають постійний світлодіодний індикатор, який може додавати додаткові витрати у річному рахунку. Це велика кількість готівкових грошей, що просто спливає до каналізації. Інвестування в новий агрегатний конденсаційний котел може означати стрибок до 90% ефективності та чималої економії грошей.

 

Якща ваш будинок має дійсно великий розмі, велику кількість кімнат чи роздільні ванну і туалет, а також великі витрати на опалення та гарячу воду, що використовується у домашньому господарстві, це вже значною мірою визначить ваш вибір котла. Існує три основних типи котлів: системний, регулярний та комбінація. Регулярні котли мають циліндр (для зберігання гарячої води), а також часто у комплекті йде розширювальний бак. Системні котли також використовують для зберігання води, що дозволяє їм одночасно обслуговувати кілька гарячих водостоків, до яких ведуть крани.

 

Регулярні котли потребують більшого простору, ніж комбіновані або системні котли, оскільки вони часто укомплектовані розливними баками і підходять для будинків з більш ніж двома ванними кімнатами, де дійсно високе використання гарячої води, але тиск води все ж невеликий. Системні котли мають більшість основних компонентів системи опалення та гарячої води, що вбудовуються, що робить їх більш ефективними та менш витратними, тому що немає необхідності у додатковому резервуарі. Вони підключені або до мережі для зберігання гарячої води або мають більш традиційний циліндр з низьким тиском води з цистерни.

 

Комбіновані моделі – це популярний вибір, але вони часто не підходять для великих будинків. У них немає циліндра для гарячого водопостачання або розширювального бака, хоча в деяких моделях є вбудовані ємності, що дає більші витрати. Ви платите лише за те, що ви використовуєте, і все це доставляється під хорошим тиском. Хоча вони є найбільш придатними для будинків з однією ванною / душовою кімнатою, вони можуть добре працювати в будинках з двома, забезпечуючи їх досить потужним тиском води. Більш того, і система або звичайний котел, може бути краще підходить. Також зверніть увагу на паливо, наприклад, зараз є популярними котли на лузгі соняшника: https://energyservice.com.ua/blochno-modulnye-kotelnye-na-luzge-podsolnechnika.

 

Дуже доброю думкою є звернення до авторитетного інженера з опалення, що дасть поради щодо котлів, оскільки для вашого будинку може бути придатним більше одного типу котлів чи навпаки. І пам'ятайте, що фактори майбутніх змін, які ви можете зробити, наприклад додавання або розширення домогосподарства, більша кількість людей, тим більше гарячої води ви будете використовувати.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
30
 
<< Сентябрь 2023 >>

Последние новости

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.319 сек..