Новости мира

Интересно

Комментарии

Наконец здесь можно согласиться ,лицо  страшное ,нос проваливается,что часто нюхает наркоту,это [...]
Ольга Бузова не в восторге от своего лица
да и фигура давно не востог Ещё бы увидеть настоящую фигуру ,все фотошоп ,фильтры,ретушь Что значит [...]
Ольга Бузова не в восторге от своего лица
а кто такая шваль соседов? так откуда деньги   прут, тех и хвалит тварь,а до этого ,так во [...]
Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
а кто такая шваль соседов? так откуда деньги   прут, тех и хвалит тварь,а до этого ,так во [...]
Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
соседов что значит имеет с бузовой одно  увлечение ,гей клуб для них одно  
Тупоры [...]

Соседов высказался о Бузовой: «Она не штучка»
Это каким же дебилом надо быть, чтобы спутать образ Гекаты с Богородицей. Он в своём уме? 
Известный шоумен в шоке от психического состояния Бузовой
И сыроже своему, многоженцу, помершему на диване мамы, во сне, за два дня до ДТП, тоже пусть теперь [...]
Михаил Ефремов бросил семью погибшего в ДТП курьера Сергея Захарова без помощи
Ну прям как в кино:
- Бросил жену с ребёнком. 
- Какой ребёнок, я офицер!
- Бросил жен [...]

Михаил Ефремов бросил семью погибшего в ДТП курьера Сергея Захарова без помощи
Раскаиваться невиновному Михаилу Олеговичу не в чем. А изменить «что-то» можно было бы, [...]
Друг Михаила Ефремова рассказал о жизни актера в белгородской колонии
Тамбовский волк товарищ такому «другу». Вместо того чтобы пороть чушь что «Миша ра [...]
Друг Михаила Ефремова рассказал о жизни актера в белгородской колонии

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Як правильно вибирати котел?

Добавлено: 2018-07-18 11:02:10

 

Навіть якщо зима ще неблизько, слід потурбуватися про котел заздалегідь. Це чимала робота, що потребує великих інвестицій, але вибір правильного обладнання може означати, що вам не доведеться витрачати додаткові гроші на ремонт дешевого та неякісного обладнання. Наприклад, ви відразу можете придбати модульні котельні EnergyService, які мають добру репутацію та приємну ціну. Це може бути складним рішенням переробляти систему центрального опалення, але іноді це просто необхідно зробити, щоб уникнути проблем у подальшому.

 

Пам’ятайте, що котли, яким виповнилося 15 років і більше, працюють лише на 60-70%, що означає, що витрати на опалення та гарячу воду зростають на 30-40 відсотків. Багато старих котлів також мають постійний світлодіодний індикатор, який може додавати додаткові витрати у річному рахунку. Це велика кількість готівкових грошей, що просто спливає до каналізації. Інвестування в новий агрегатний конденсаційний котел може означати стрибок до 90% ефективності та чималої економії грошей.

 

Якща ваш будинок має дійсно великий розмі, велику кількість кімнат чи роздільні ванну і туалет, а також великі витрати на опалення та гарячу воду, що використовується у домашньому господарстві, це вже значною мірою визначить ваш вибір котла. Існує три основних типи котлів: системний, регулярний та комбінація. Регулярні котли мають циліндр (для зберігання гарячої води), а також часто у комплекті йде розширювальний бак. Системні котли також використовують для зберігання води, що дозволяє їм одночасно обслуговувати кілька гарячих водостоків, до яких ведуть крани.

 

Регулярні котли потребують більшого простору, ніж комбіновані або системні котли, оскільки вони часто укомплектовані розливними баками і підходять для будинків з більш ніж двома ванними кімнатами, де дійсно високе використання гарячої води, але тиск води все ж невеликий. Системні котли мають більшість основних компонентів системи опалення та гарячої води, що вбудовуються, що робить їх більш ефективними та менш витратними, тому що немає необхідності у додатковому резервуарі. Вони підключені або до мережі для зберігання гарячої води або мають більш традиційний циліндр з низьким тиском води з цистерни.

 

Комбіновані моделі – це популярний вибір, але вони часто не підходять для великих будинків. У них немає циліндра для гарячого водопостачання або розширювального бака, хоча в деяких моделях є вбудовані ємності, що дає більші витрати. Ви платите лише за те, що ви використовуєте, і все це доставляється під хорошим тиском. Хоча вони є найбільш придатними для будинків з однією ванною / душовою кімнатою, вони можуть добре працювати в будинках з двома, забезпечуючи їх досить потужним тиском води. Більш того, і система або звичайний котел, може бути краще підходить. Також зверніть увагу на паливо, наприклад, зараз є популярними котли на лузгі соняшника: https://energyservice.com.ua/blochno-modulnye-kotelnye-na-luzge-podsolnechnika.

 

Дуже доброю думкою є звернення до авторитетного інженера з опалення, що дасть поради щодо котлів, оскільки для вашого будинку може бути придатним більше одного типу котлів чи навпаки. І пам'ятайте, що фактори майбутніх змін, які ви можете зробити, наприклад додавання або розширення домогосподарства, більша кількість людей, тим більше гарячої води ви будете використовувати.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
 
 
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
<< Октябрь 2021 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 1.271 сек..