Комментарии

Жалко, я не могу передать вам запах
Лолита призналась, как получила ожоги
Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Як правильно вибирати котел?

Добавлено: 2018-07-18 11:02:10

 

Навіть якщо зима ще неблизько, слід потурбуватися про котел заздалегідь. Це чимала робота, що потребує великих інвестицій, але вибір правильного обладнання може означати, що вам не доведеться витрачати додаткові гроші на ремонт дешевого та неякісного обладнання. Наприклад, ви відразу можете придбати модульні котельні EnergyService, які мають добру репутацію та приємну ціну. Це може бути складним рішенням переробляти систему центрального опалення, але іноді це просто необхідно зробити, щоб уникнути проблем у подальшому.

 

Пам’ятайте, що котли, яким виповнилося 15 років і більше, працюють лише на 60-70%, що означає, що витрати на опалення та гарячу воду зростають на 30-40 відсотків. Багато старих котлів також мають постійний світлодіодний індикатор, який може додавати додаткові витрати у річному рахунку. Це велика кількість готівкових грошей, що просто спливає до каналізації. Інвестування в новий агрегатний конденсаційний котел може означати стрибок до 90% ефективності та чималої економії грошей.

 

Якща ваш будинок має дійсно великий розмі, велику кількість кімнат чи роздільні ванну і туалет, а також великі витрати на опалення та гарячу воду, що використовується у домашньому господарстві, це вже значною мірою визначить ваш вибір котла. Існує три основних типи котлів: системний, регулярний та комбінація. Регулярні котли мають циліндр (для зберігання гарячої води), а також часто у комплекті йде розширювальний бак. Системні котли також використовують для зберігання води, що дозволяє їм одночасно обслуговувати кілька гарячих водостоків, до яких ведуть крани.

 

Регулярні котли потребують більшого простору, ніж комбіновані або системні котли, оскільки вони часто укомплектовані розливними баками і підходять для будинків з більш ніж двома ванними кімнатами, де дійсно високе використання гарячої води, але тиск води все ж невеликий. Системні котли мають більшість основних компонентів системи опалення та гарячої води, що вбудовуються, що робить їх більш ефективними та менш витратними, тому що немає необхідності у додатковому резервуарі. Вони підключені або до мережі для зберігання гарячої води або мають більш традиційний циліндр з низьким тиском води з цистерни.

 

Комбіновані моделі – це популярний вибір, але вони часто не підходять для великих будинків. У них немає циліндра для гарячого водопостачання або розширювального бака, хоча в деяких моделях є вбудовані ємності, що дає більші витрати. Ви платите лише за те, що ви використовуєте, і все це доставляється під хорошим тиском. Хоча вони є найбільш придатними для будинків з однією ванною / душовою кімнатою, вони можуть добре працювати в будинках з двома, забезпечуючи їх досить потужним тиском води. Більш того, і система або звичайний котел, може бути краще підходить. Також зверніть увагу на паливо, наприклад, зараз є популярними котли на лузгі соняшника: https://energyservice.com.ua/blochno-modulnye-kotelnye-na-luzge-podsolnechnika.

 

Дуже доброю думкою є звернення до авторитетного інженера з опалення, що дасть поради щодо котлів, оскільки для вашого будинку може бути придатним більше одного типу котлів чи навпаки. І пам'ятайте, що фактори майбутніх змін, які ви можете зробити, наприклад додавання або розширення домогосподарства, більша кількість людей, тим більше гарячої води ви будете використовувати.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
26
27
28
29
30
31
       
<< Июль 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.328 сек..