Комментарии

Жалко, я не могу передать вам запах
Лолита призналась, как получила ожоги
Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Модульні будинки – постійна конструкція чи ні?

Добавлено: 2022-06-16 20:07:19

Модульні будинкиМодульні будинки розглядаються так само, як і традиційні будинки, збудовані на ділянці, і тому вважаються постійними спорудами без жодних винятків. Тим не менш, оскільки модульні будинки будуються за межами будівельного майданчика, їх прийнято порівнювати з більш відомою збірною будовою – мануфактурним будинком.

 

Однак, промислові будинки - це непостійні конструкції, і, незважаючи на процес будівництва, модульні будинки мають більше подібності до конструкцій, побудованих на місці. Але модульний будинок для постійного проживання ціна його значно нижчий, тому багато людей обирають саме модульний будинок. Як постійні, так і непостійні, споруди дотримуються строгих будівельних норм і правил, хоча дозволи та документи, які вони мають, не однакові.

 

Хоча є деякі винятки, коли можна побачити модульний термін, пов'язаний з непостійною структурою, ця структура ніколи не буде модульним будинком.

 

Ми можемо зустріти непостійні модульні конструкції як переміщені будівлі, такі як класні кімнати, аварійні притулки, виставкові зали або тимчасові медичні клініки. Ці споруди позначаються як модульні, тому що вони збудовані за модульною технологією, але не плутайте: модульні будинки завжди постійні.

 

Різниця між непостійним та постійним будинком

 

Непостійний будинок - це споруда, побудована з основною метою бути мобільною, як і мобільні будинки або їх оновлена ​​версія - мануфактурні будинки. Хоча, звичайно, ці конструкції часто купуються як заміна традиційному будинку і залишаються на одному місці більшу частину свого життя, вони все одно будуються як мобільна конструкція.

 

Весь будинок завжди будується на постійному фіксованому сталевому шасі, призначеному не тільки для стабілізації будинку, але і для кріплення його на колеса під час транспортування, оскільки непостійний будинок може бути переміщений в будь-який час.

 

Оскільки вони рухливі, їх можна розмістити в будь-якому бажаному місці, незалежно від того, де вони були побудовані або розміщені вперше. Тому немає сенсу будувати ці будинки відповідно до правил одного конкретного місця.

 

Стаціонарний будинок – це конструкція, яка призначена для будівництва на одному конкретному місці та буде побудована на постійному фундаменті без урахування можливості транспортування всього будинку в інше місце у будь-який час. Модульні будинки, навіть якщо вони збудовані за межами ділянки, будуть зібрані на постійному фундаменті.

 

Процес складання, необхідний для будівництва постійних споруд, значно відрізняється від непостійних будинків, оскільки якщо непостійні будинки повністю готові, щойно залишають завод, то постійні будинки будуть готові лише після збирання на місці та кріплення до фундаменту.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
 
 
24
25
26
27
28
29
30
31
   
<< Май 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.566 сек..