Публікації у фахових виданнях
Вчені прагнуть проводити високоякісні дослідження, які сприятимуть розвитку науки. Вони висувають те, що вважають унікальними гіпотезами, ґрунтують свою роботу на надійних даних та використовуємо відповідну методологію дослідження. Коли публікація статей у фахових виданнях написана, вони прагнуть надати теоретичне розуміння та поділитися теоретичними та практичними висновками про свою роботу. Потім вони відправляють свій рукопис для публікації в фахових виданнях, що рецензується. Для багатьох це найскладніша частина дослідження.
Існує кілька недоліків у процесі підготовки та подачі рукописів, які часто призводять до того, що дослідження відхиляються для публікації. Знання цих недоліків підвищить ваші шанси на публікацію вашого рукопису, а також покращить ваш дослідницький профіль та кар'єрне зростання.
Не поспішайте надсилати статтю для публікації
Вчені повинні починати писати на ранніх етапах вашої дослідницької чи докторської кар'єри. Цей секрет не тягне за собою відправлення вашого рукопису для публікації в той момент, коли ви підготували його висновок. Автори іноді покладаються на те, що вони завжди будуть мати можливість виправити недоліки своєї роботи після того, як вони будуть виявлені у відгуках, отриманих від редактора журналу та рецензентів.
Активний підхід та ставлення зменшать ймовірність відмови та розчарування. На мій погляд, логічна послідовність дій домінує в будь-якій дослідній діяльності, і її слід дотримуватись і при підготовці рукопису. До таких дій належить уважне перечитування рукопису у різний час і, можливо, у різних місцях. Повторне читання має важливе значення у дослідницькій сфері та допомагає виявити найпоширеніші проблеми та недоліки в рукописі, які в іншому випадку могли б залишитися непоміченими. По-друге, вважається дуже корисним ділитися своїми рукописами з колегами та іншими дослідниками у моїй мережі та запитувати їхні відгуки.
Виберіть відповідне видавництво
Пошук відповідного фахового видання для вашої статті може значно підвищити шанси на прийняття та гарантувати, що вона дійде до вашої цільової аудиторії.
Менш досвідчені вчені іноді вирішують відправити свою дослідницьку роботу до двох або більше журналів одночасно. Дослідницька етика та політика всіх наукових журналів припускають, що автори мають відправляти рукопис тільки в один журнал за раз. В іншому випадку це може спричинити труднощі та призвести до проблем з авторськими правами для автора, роботодавця університету та відповідних журналів.
Уважно прочитайте цілі та обсяг робіт, а також правила для авторів цільового журналу
Після того, як ви кілька разів уважно прочитали та перечитали свій рукопис, отримали відгуки від колег та визначили цільовий журнал, наступним важливим кроком буде ознайомлення з цілями та сферою діяльності журналів у вашій цільовій галузі досліджень. Це підвищить шанси на те, що ваш рукопис буде прийнято до публікації. Ще одним важливим кроком є завантаження та засвоєння керівних принципів для авторів та забезпечення відповідності вашого рукопису їм. Деякі видавці повідомляють, що кожна п'ята стаття не відповідає вимогам до стилю та формату цільового журналу, в якому можуть бути зазначені вимоги до малюнків, таблиць та посилань.
|