Комментарии

Сегодня 08.04.2024. Ждем
Названа точная дата Судного дня

I liked very much what is served here. The website is attractive and your written paragraphs are [...]
Рождение сына у Гогена Солнцева подтвердили близкие
А зря. 
Ирина Безрукова призналась, какое интимное предложение сделал ей богатый поклонник

Ой умный нашёлся. Садальскому только остаётся быть блогер неудачно ком


Стас Садальский назвал Максима Галкина «глубоко глупым человеком» и дал ему совет
Ты сначала от жены юбки оторвись, ссыкло картавое. Уже два года на фронт едешь.
Иван Охлобыстин снова сделал заявление об угрозах: «Убейте уже меня»
Ипанатка 
59-летняя Азиза после молодого супруга-итальянца завела себе 30-летнего любовника
Я люблю Галкина и Алу Пугачеву и ее сына и собаку и замок и дом и квартиру и маму Алы пугачевой и ма [...]
Галкин с дочерью объявился в другой стране без Пугачевой и сына
Старый мудак!
Композитор Раймонд Паулс из Латвии высказался об Украине
А ведь я ей говорил
Очевидцы сообщили подробности: Пореченков приезжал на страшное ДТП с его дочерью
По вопросам размещения статьи обращайтесь по адресу: irinasmolacenko@gmail.com
Олеся Железняк из «Сватов» обратилась к Владимиру Зеленскому: «Володя, неужели ты так ненавидел меня»

Интересно

Загрузка...

ТОП-новости

Опрос на 7D

На каком сайте Вы чаще всего общаетесь?
Одноклассники
ВКонтакте
Twitter
Facebook
Я общаюсь на форумах и в чатах

Результаты Архив

Статистика

Публікації у фахових виданнях

Добавлено: 2022-12-15 18:40:18

публікація статей у фахових виданняхВчені прагнуть проводити високоякісні дослідження, які сприятимуть розвитку науки. Вони висувають те, що вважають унікальними гіпотезами, ґрунтують свою роботу на надійних даних та використовуємо відповідну методологію дослідження. Коли публікація статей у фахових виданнях написана, вони прагнуть надати теоретичне розуміння та поділитися теоретичними та практичними висновками про свою роботу. Потім вони відправляють свій рукопис для публікації в фахових виданнях, що рецензується. Для багатьох це найскладніша частина дослідження.

 

Існує кілька недоліків у процесі підготовки та подачі рукописів, які часто призводять до того, що дослідження відхиляються для публікації. Знання цих недоліків підвищить ваші шанси на публікацію вашого рукопису, а також покращить ваш дослідницький профіль та кар'єрне зростання.

 

Не поспішайте надсилати статтю для публікації

 

Вчені повинні починати писати на ранніх етапах вашої дослідницької чи докторської кар'єри. Цей секрет не тягне за собою відправлення вашого рукопису для публікації в той момент, коли ви підготували його висновок. Автори іноді покладаються на те, що вони завжди будуть мати можливість виправити недоліки своєї роботи після того, як вони будуть виявлені у відгуках, отриманих від редактора журналу та рецензентів.

 

Активний підхід та ставлення зменшать ймовірність відмови та розчарування. На мій погляд, логічна послідовність дій домінує в будь-якій дослідній діяльності, і її слід дотримуватись і при підготовці рукопису. До таких дій належить уважне перечитування рукопису у різний час і, можливо, у різних місцях. Повторне читання має важливе значення у дослідницькій сфері та допомагає виявити найпоширеніші проблеми та недоліки в рукописі, які в іншому випадку могли б залишитися непоміченими. По-друге, вважається дуже корисним ділитися своїми рукописами з колегами та іншими дослідниками у моїй мережі та запитувати їхні відгуки.

 

Виберіть відповідне видавництво

 

Пошук відповідного фахового видання для вашої статті може значно підвищити шанси на прийняття та гарантувати, що вона дійде до вашої цільової аудиторії.

 

Менш досвідчені вчені іноді вирішують відправити свою дослідницьку роботу до двох або більше журналів одночасно. Дослідницька етика та політика всіх наукових журналів припускають, що автори мають відправляти рукопис тільки в один журнал за раз. В іншому випадку це може спричинити труднощі та призвести до проблем з авторськими правами для автора, роботодавця університету та відповідних журналів.

 

Уважно прочитайте цілі та обсяг робіт, а також правила для авторів цільового журналу

 

Після того, як ви кілька разів уважно прочитали та перечитали свій рукопис, отримали відгуки від колег та визначили цільовий журнал, наступним важливим кроком буде ознайомлення з цілями та сферою діяльності журналів у вашій цільовій галузі досліджень. Це підвищить шанси на те, що ваш рукопис буде прийнято до публікації. Ще одним важливим кроком є завантаження та засвоєння керівних принципів для авторів та забезпечення відповідності вашого рукопису їм. Деякі видавці повідомляють, що кожна п'ята стаття не відповідає вимогам до стилю та формату цільового журналу, в якому можуть бути зазначені вимоги до малюнків, таблиць та посилань.


Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
URL
HTML
BBCode


Оглавление   |  На верх


Актуально

Загрузка...

Реклама

Календарь новостей

п в с ч п с в
24
25
26
27
28
29
30
         
<< Апрель 2024 >>

Вход

Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно авторизоваться.
Забыли пароль?
Регистрация

Страница сгенерирована за 0.551 сек..